Oktawa


Oktawa to nowa inwestycja przy ul.Geskiego 20 w gdyńskiej dzielnicy Leszczynki. Budynek powstaje głównie z myślą o młodych ludziach, którzy szukają spokojnego miejsca dla siebie i bliskich. Dobrze powinni czuć się tu także mieszkańcy szukający wytchnienia i ciszy. Szlaki w pobliskim Trójmiejskim Parku Krajobrazowym zadowolą najbardziej wymagających spacerowiczów i miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu. Co istotne, budynek powstanie w dzielnicy, gdzie w bliskiej odległości znajdują się sklepy, apteka, czy przychodnia. Do tego w ciągu kilku lat będzie też można odpocząć w planowanych parkach przy ul. Sambora i Stoigniewa oraz przy pobliskiej szkole podstawowej. 

Oktawa to koncepcja architektoniczna składająca się z 8 mieszkań, rozłożonych na 4 kondygnacjach. Na każdym piętrze znajdą się 2 mieszkania o metrażach ok. 48m2 oraz ok. 39m2. Choć budynek będzie niewysoki, to jego mieszkańcy będą mogli korzystać z windy. Każde z mieszkań znajdujących się na piętrze będzie mieć przestronny balkon, zaś mieszkańcy lokali na parterze będą mieli do dyspozycji własne ogrody.

Wśród udogodnień dla zmotoryzowanych mieszkańców są: garaż podziemny oraz możliwość ładowania samochodów elektrycznych. Dla cyklistów przygotowano wieszaki na rowery. 

Zakup mieszkania w Oktawie to z pewnością idealna propozycja dla osób młodych, zaczynających samodzielne życie, które chcą się związać z Gdynią oraz Trójmiastem na dłużej. Wyjątkowa lokalizacja w połączeniu z kameralną atmosferą budynku i otoczenia są gwarancją maksymalnego komfortu życia codziennego.

Inwestycję realizuje Invest Sarko Nowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni.

Plan zagospodarowania Zobacz