Portoverde


Inwestycja SPRZEDANA

Portoverde powstanie na Wielkim Kacku – jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic Gdyni, a jednocześnie jednego z najbardziej malowniczych rejonów miasta, położonego w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Cisza, spokój, czyste, rześkie powietrze – wszystko to czyni „Portoverde” idealną propozycją dla osób, które chcą uciec od miejskiego zgiełku i hałasu, jednocześnie nie wyprowadzając się z miasta.

Dzięki gęstej sieci połączeń autobusowych, dzielnica jest znakomicie skomunikowane, zarówno z centrum Gdyni (niewiele ponad kwadrans!), jak i z Gdańskiem. Niewiele czasu potrzeba też, by dotrzeć nad morze – na plaże Redłowa i Orłowa.

Bazę usługową zapewnia zlokalizowany nieopodal hipermarket Tesco wraz z przyległymi sklepami.

W przyszłości w sąsiedztwie powstać ma także przystanek.

Przedsięwzięcie stanowi uzupełnienie realizowanych w tej okolicy inwestycji przez podmioty powiązane z Invest Sarko Nowa , tj. Zielona Laguna. Zielona Laguna to zespół, kameralnych budynków o wysokim standardzie wykończenia oraz zróżnicowanych metrażach, gdzie ofertę dla siebie znajdą zarówno osoby szukające przestronnych mieszkań z ogródkiem, jak również osoby nastawione na małe przytulne mieszkania w zielonej i cichej okolicy.

W budynku powstanie 36 lokali mieszkalnych oraz 2 lokale usługowe, zlokalizowane na parterze.

Rzuty kondygnacji Zobacz

Drodzy Klienci,
w trosce o nasze wspólne zdrowie w dobie zagrożenia epidemicznego, biuro sprzedaży Invest Sarko Sp. z o.o. będzie zamknięte do dnia 31.03.20. Pozostajemy z Państwem w kontakcie telefonicznym i mailowym:

Tel. +48 509 434 878,
mail: info@investsarko.pl

Tel. +48 501 096 145,
mail: sprzedaz@investsarko.pl

#zostanwdomu