Idea


AKTYWNY STYL ŻYCIA

To właśnie tu odpoczniesz na łonie natury, po całodniowej aktywności spędzonej wśród miejskiego zgiełku. Zrelaksujesz się wśród zieleni, poćwiczysz jogę w ogrodzie, pospacerujesz się z rodziną po lesie, pojedziesz na wycieczkę rowerową lub wybierzesz się do pobliskiej stajni na jazdę konną. Ciekawą alternatywą może być jazda na nartach biegowych, zimową porą.

KAMERALNOŚĆ INWESTYCJI

Ustronny charakter osiedla uzyskano dzięki niskiej, czterokondygnacyjnej zabudowie. Kompleks tworzą atrakcyjne zaprojektowane budynki, a prestiż osiedla podnoszą znajdujące się na nim Apartamenty Rodzinne oraz prywatne wille i domy jednorodzinne w sąsiedztwie inwestycji.

MIESZKANIA Z ANTRESOLAMI

Wielbiciele nowoczesnych, oryginalnych wnętrz docenią mieszkania z antresolami, które stwarzają wiele możliwość aranżacji. Antresolę można zaadoptować na potrzeby sypialni, biura czy zimowego ogrodu.

Osiedle

Zielona Laguna Osiedle Etap II to projekt wspólnie realizowany przez spółkę „Semeko Invest Sarko” Sp. z o.o. Inwestycja jest kontynuacją już rozpoczętej budowy osiedla Zielona Laguna, będącego kameralnym zespołem Apartamentów Rodzinnych o powierzchni od 82 m2 do 167 m2, wielopoziomowych, z własnymi tarasami, ogrodami i indywidualnymi bramami wjazdowymi do garaży.

Inwestorzy: