Zielona Laguna Wzgórze


Zielona Laguna WZGÓRZE powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Zielona Laguna w Gdyni, dzielnicy Wielki Kack, a dokładnie w jej najnowszej i najbardziej dynamicznie rozwijającej się części.

Inwestycję będzie stanowił zespół trzech nowoczesnych budynków z garażem podziemnym. Łącznie powstanie ok. 150 mieszkań. Do wyboru będą optymalnie zaaranżowane mieszkania 2 i 3 pokojowe o pow. od 30 do 60 m2. Do mieszkań parterowych tradycyjnie już, przynależeć będą ogródki przydomowe, ale w ofercie znajdą się również optymalnie zagospodarowane części wspólne.

Do dyspozycji nowych mieszkańców będzie stale rozwijająca się infrastruktura. Otoczenie zieleni i niskiej zabudowy zadowoli najbardziej wymagających miłośników sportów na świeżym powietrzu. Wzgórze będzie doskonałym uzupełnieniem Osiedla Zielona Laguna oraz realizowanego budynku Portoverde.

Standardowo budynki wyposażone będą w cichobieżne windy, a części wspólne wykończone będą przy użyciu materiałów wysokiej jakości.

Inwestycja będzie wspólnie realizowana przez spółkę Invest Sarko Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni wraz ze spółką ISN 2 Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie.

Plan zagospodarowania Zobacz

Rzuty kondygnacji Zobacz