Zielona Laguna Wzgórze


Zielona Laguna Wzgórze etap II to kontynuacja I etapu inwestycji, która powstaje w sąsiedztwie osiedla Zielona Laguna – w dobrze skomunikowanej i najbardziej perspektywicznej części dzielnicy Wielki Kack w Gdyni.

Osiedle Zielona Laguna Wzgórze zaprojektowano z myślą o osobach, które cenią sobie bliski kontakt z naturą, świetną lokalizację, wysoki standard wykończenia mieszkania i części wspólnych oraz ekologiczne rozwiązania w budynkach i ich otoczeniu.

W niskim, 4-kondygnacyjnym budynku znajdą się 44 komfortowe lokale o zróżnicowanych metrażach – od 23 do 51 m². Do wyboru będą kawalerki oraz mieszkania 2- i 3-pokojowe, dzięki czemu coś dla siebie znajdą zarówno single, pary, jak i rodziny z dziećmi. Co więcej, będzie istniała możliwość łączenia niektórych lokali, dzięki czemu powstaną duże apartamenty rodzinne. Mieszkania parterowe będą miały ogródek, a pozostałe – balkon, co ucieszy zwolenników zieleni i komfortowego wypoczynku w pogodne dni.

Miłośnicy aktywnego spędzania czasu docenią otaczające inwestycję liczne tereny zielone i rekreacyjne,  a dla mieszkańców dostępna będzie wspólna strefa fitness. Dla najmłodszych mieszkańców przewidziano również place zabaw.

Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców budynek zostanie wyposażony w cichobieżną windę, halę garażową z miejscami postojowymi i komórki lokatorskie. O standardzie inwestycji świadczą starannie dobrane wysokiej jakości materiały i energooszczędne rozwiązania, takie jak system wentylacji hybrydowej, panele fotowoltaiczne na dachu czy urządzenia retencyjne.

Inwestycja będzie wspólnie realizowana przez spółkę Invest Sarko Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni wraz ze spółką ISN 2 Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie.

Plan zagospodarowania Zobacz

Rzuty kondygnacji Zobacz