Zielona Laguna


Nowe Apartamenty

Zielona Laguna to kameralne osiedle 13 budynków czterorodzinnych znajdujących się na Wielkim Kacku – prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdyni – w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum Gdyni i całą aglomeracją. Jego koncepcja zakłada wkomponowanie zabudowy w otoczenie z zachowaniem istniejącej zieleni na terenie osiedla, a także stworzenie indywidualnej przestrzeni dla każdej rodziny. Do przestronnych, wielkometrażowych apartamentów – oprócz tarasów – przynależą ogrody, gdzie można spędzać czas aktywnie oraz relaksując się na świeżym powietrzu.


Apartamenty rodzinne, coś więcej niż mieszkanie

Budynki położone są na osobnych działkach o powierzchniach od 900 m2 do 1100 m2. Znajdujące się na nich nowe apartamenty są dwupoziomowe z poddaszem użytkowym. Każdy ma swój własny ogród z tarasem oraz garaż, do którego prowadzi indywidualny wjazd, co jest dużym udogodnieniem. Pierwszy poziom apartamentu to część dzienna wraz z salonem, kominkiem, ogrodem i tarasem. Drugi poziom stanowi przestrzeń dla całej rodziny z sypialniami i łazienką. Poddasze zaś można zaadaptować m.in. na atelier fotograficzne, salon sypialniany, czy pokój zabaw dla dzieci. Wyjątkowy, intymny charakter poddasza sprawia, że ilość pomysłów na jego aranżację jest nieograniczona.

Apartamenty Rodzinne gwarantują wyższy komfort niż zwykłe mieszkanie, ponadto można go uzyskać szybciej, łatwiej i oszczędzając więcej pieniędzy niż wybierając dom o podobnej powierzchni.

Plan zagospodarowania Zobacz