Idea


Nowa jakość życia

Zielona Laguna to więcej przestrzeni do życia w miejscu otoczonym przyrodą, w którym można odpocząć po całym dniu spędzonym w zatłoczonym i głośnym centrum miejskiego biznesu. Mieszkańcy osiedla realizują ideę Work-Life Balance, zachowując równowagę pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym. Po pracy można tu uprawiać sport w otoczeniu przyrody, bawić się z dziećmi w ogrodzie, czy też spacerować z czworonożnym pupilem. Wybór apartamentu rodzinnego, jako miejsca zamieszkania zamiast domu jednorodzinnego, wiąże się z wygodą oraz relatywnie niskimi kosztami utrzymania.

Niskie koszty utrzymania

Projekt architektoniczny osiedla, bazujący na budynkach czterorodzinnych, wiąże się z racjonalizacją budżetu domowego. Koszt utrzymania apartamentu rodzinnego o podobnej powierzchni, co dom jednorodzinny, jest niższy niż koszt wolnostojącego domu jednorodzinnego pod względem zużycia energii, a także nie generuje dodatkowych opłat administracyjnych, jak w przypadku standardowego mieszkania. Jest to zatem doskonały kompromis między zwykłym mieszkaniem a domem, jeśli chodzi o bieżące koszty utrzymania. Sprawdzone technologie, wysokiej jakości materiały i dopracowane detale gwarantują komfort bezawaryjnego użytkowania lokali przez długie lata.

Zaplanuj własne mieszkanie

Układ funkcjonalny i wyposażenie mieszkania zależy od Ciebie. 

Projektując własną przestrzeń, wybierz jeden z pakietów: KOMFORT / BEZPIECZEŃSTWO / PRESTIŻ i zaprojektuj swoje mieszkanie na stronie www.mojenowemieszkanie.pl