INVEST SARKO – Deweloper


Invest Sarko prowadzi działalność deweloperską już od 2004 roku.

Wszystkie inwestycje realizowane są w prestiżowych i interesujących lokalizacjach, w Gdyni i jej okolicach. Budynki wyróżniają się najwyższymi standardami wykonania w wyniku zastosowania najnowszej technologii oraz trwałych materiałów wykończeniowych.


Aktualnie w realizacji są:

  • PERRIERA – czterokondygnacyjny budynek, powstający w dynamicznie rozwijającej się części dzielnicy Gdyni Wielki Kack, w sąsiedztwie Osiedla Zielona Laguna. Łącznie w inwestycji znajdą się 44 lokale mieszkalne o pow. 32 do 63 m2.
  • Osiedle Zielona Laguna Wzgórze – zespół trzech nowoczesnych budynków z garażem podziemnym. Łącznie powstanie ok. 150 mieszkań. Do wyboru będą optymalnie zaaranżowane mieszkania 2 i 3 pokojowe o pow. od 30 do 60 m2.
  • Osiedle Zielone Laguna etap II – drugi etap inwestycji przy ul. Zielona Laguna w Gdyni, obejmuje cztery budynki wielorodzinne.

Nasze zaangażowanie i dbałe podejście do Klientów oraz wysoka jakość realizacji procentują dużym zaufaniem Inwestorów. Budują naszą wiarygodność i sprawiają, że nowi Klienci trafiają do nas w znacznej mierze przez polecenie i rekomendacje.

Budujemy takie domy, apartamenty i mieszkania, w jakich sami chcielibyśmy zamieszkać. Nasze projekty są nowoczesne i energooszczędne, pod względem architektonicznym – klasyczne i ponadczasowe.


INVEST SARKO – Partner Gdyńskiego Sportu


Wiemy, jak ważna w życiu jest równowaga pomiędzy pracą a czasem spędzanym poza nią. My również jesteśmy pasjonatami sportów, zwłaszcza wodnych. Wiemy, ile siły i pozytywnej energii potrafi dać ich uprawianie. W zdrowym ciele zdrowy duch!

Dlatego od lat wspieramy gdyńskich sportowców, dając im możliwość rozwoju, co procentuje licznymi zwycięstwami na sportowych arenach zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy ich wiernymi kibicami i wspólnie cieszymy się ich sukcesami.

Za tę działalność Prezydent Gdyni już wielokrotnie uhonorował nas nagrodą „Partnera Gdyńskiego Sportu”, ostatni raz w 2015 roku.

Invest Sarko Rodzina na Zielonym

Drodzy Klienci,
w trosce o nasze wspólne zdrowie w dobie zagrożenia epidemicznego, biuro sprzedaży Invest Sarko Sp. z o.o. będzie zamknięte do dnia 31.03.20. Pozostajemy z Państwem w kontakcie telefonicznym i mailowym:

Tel. +48 509 434 878,
mail: info@investsarko.pl

Tel. +48 501 096 145,
mail: sprzedaz@investsarko.pl

#zostanwdomu